| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Extension cable 50m N07V3V3-F 3G2,5 yellow K35 SK-plug/3-way St. Anton |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC001576 |
| Nimivool | 16 A |
| Juhi nimiristlõige | 2.5 mm² |
| Ühendus 1 | Maandusega pistik, sirge |
| Ühendus 2 | Muul viisil |
| Pikkus | 50 m |
| Väliskatte värvus | Kollane |
| Välismantli materjal | PVC |
| Summaarne soonte arv | 3 |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Koos kaitsejuhiga | Yes |
| Pakkimistase 1 | 9003399085642 |