| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Extension cable 25m N07V3V3-F 5G16 yellow K35 plug CEE63/connector CEE63 |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8544 4290 00 |
| ETIM | EC001576 |
| Nimivool | 63 A |
| Juhi nimiristlõige | 16 mm² |
| Ühendus 1 | CEE pistik |
| Ühendus 2 | CEE ühendus |
| Pikkus | 25 m |
| Väliskatte värvus | Kollane |
| Välismantli materjal | PVC |
| Summaarne soonte arv | 5 |
| Kaitseaste (IP) | IP67 |
| Koos kaitsejuhiga | Yes |
| Pakkimistase 1 | 9003399086670 |