| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Extension cable 25m H07BQ-F 5G6 orange PUR plug CEE32/connector CEE32 |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8544 4290 00 |
| ETIM | EC001576 |
| Nimivool | 32 A |
| Juhi nimiristlõige | 6 mm² |
| Ühendus 1 | CEE pistik |
| Ühendus 2 | CEE ühendus |
| Pikkus | 25 m |
| Väliskatte värvus | Oranž |
| Välismantli materjal | PUR (Polüuretaan) |
| Summaarne soonte arv | 5 |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Koos kaitsejuhiga | Yes |
| Pakkimistase 1 | 9003399106019 |