| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Ex enclosures Plastic, empty enclosure with hinged door 9209600 |
| Bränd | Rittal |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9403 7000 00 |
| ETIM | EC002503 |
| Materjal | Plast |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |
| Plahvatusohtlikule gaasikeskkonnale | 1, 2 |
| Pinna liik | Pulbervärvitud |
| Plahvatusohtlikule tolmukeskkonnale | 21, 22 |
| Pakkimistase 1 | 4028177138452 |
| Laius | 800 mm |
| Kõrgus | 1000 mm |
| Sügavus | 300 mm |
| Kaabli keermemuhvi tihendite arv | 0 |