| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | EX-PHOTOCELL 4-15LUX 2XM25 4XUT4 |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC002713 |
| Paigaldusviis | Pinnapealne |
| Värvus | Muul viisil |
| Halogeenivaba | Yes |
| Materjal | Muul viisil |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |
| Pakkimistase 1 | 4251510794453 |
| Laius | 0 mm |
| Sügavus | 0 mm |
| Pinnatöötlus | Muul viisil |
| Laiendamine on võimalik | No |
| Läbipaistva kattega | No |
| Koos kattega | Yes |
| Ühendusklambreid | 0 |
| Isolatsiooni nimipinge Ui | 690 V |
| Pikkus | 0 mm |
| Suletav | No |
| Sissendi tüüp | Muul viisil |
| Ahela terviklikkus | Puudub |
| Talitlustemperatuur | 0 °C |
| Sisendite arv | 0 |
| Plahvatuskindel variant | Yes |
| Löögikindlus | Muul viisil |
| Katte kinnitus | Kruvitud |
| Juhi maksimaalne ristlõige | 0 mm² |
| Plahvatusohtlikule gaasikeskkonnale | 1, 2 |
| Plahvatusohtlikule tolmukeskkonnale | 21, 22 |
| Kapi ümbrise paksus | 0 mm |
| Kaitseaste (NEMA) | Muul viisil |