| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Ex-Motor protection switch standard for zone 1/21, Current range: 4,0 A - 6,3 A, Cable entry: 2x M25 |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC000074 |
| Nominaalne püsivool Iu | 6.3 A |
| Pooluste arv | 5 |
| Tunnus-talitluspinge | 400 V |
| Liigkoormuskaitse sättepiirkond | 4-6.3 A |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |
| Viivituseta lühisvabasti seadistuspiirkond | 4-6.3 A |
| Pakkimistase 1 | 4250217428746 |
| Laius | 140 mm |
| Kõrgus | 225 mm |
| Sügavus | 156 mm |
| Sisseehitatud abilülitiga | Yes |
| Sisseehitatud alapingevabastiga | Yes |
| Termokaitsega | Yes |
| Peaahela ühendusviis | Kruviühendus |
| Juhtelemendi liik | Surunupp |
| Väljalülituspõhimõte | Termomagnetiline |
| Faasirikketundlik | Yes |
| Seadme ehitus | Muul viisil |