| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Ex-e Trompet-shaped gland, Size: M25, Material: Polyamide, Order unit: 10 pieces |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC000441 |
| Mudel | Sirge |
| Keerme pikkus | 15 mm |
| Materjal | polüamiid |
| Keerme liik | Meetersüsteemis |
| Materjal | Plast |
| Kuusnurga mõõtmed | 35.2 mm |
| Sobib vastava kaabli läbimõõduga | 11-16 mm |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |
| Nominaalne tollkeere/gaasitorukeere | Muul viisil |
| Nimikeere: meeterkeere/PG | 25 |
| Pakkimistase 1 | 4250217429279 |
| Pakkimistase 2 | 4250217429279 |
| Värvus | Must |
| Halogeenivaba | Yes |
| Löögikindel | Yes |
| RAL-number | 9.005 |
| Pinnatöötlus | Töötlemata |
| Paindeulatuse kaitse/trumpet flare | Yes |
| Tõmbetõkisega | Yes |
| Varjestatud | No |
| EMC-variant | No |
| Tugevdatud klaaskiud | No |
| Tihendi liik | Rõngastihend |
| Talitlustemperatuur | -40-85 °C |
| Keermesamm | 1.5 mm |
| Plahvatuskindel variant | Yes |
| Lapikühendus | No |
| Mitme tihendi ala | No |
| Lukustusmutriga | No |
| Eraldatav kruvimuhv | No |
| Plahvatusohtlikule gaasikeskkonnale | 1, 2 |
| Plahvatusohtlikule tolmukeskkonnale | 21, 22 |
| Soomustatud kaabli jaoks | No |
| Väljalöömine avamisel | No |
| Võtme laius | 32 mm |