| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Ex-e terminal box GHG 731 11, Variant: zKLEMMENK.731-11 1*ZDU4 + VERSCH + BOHR.z |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC002713 |
| Paigaldusviis | Pinnapealne |
| Värvus | Must |
| Halogeenivaba | Yes |
| Materjal | Plast |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |
| Pakkimistase 1 | 4250217402623 |
| Laius | 120 mm |
| Sügavus | 95 mm |
| Pinnatöötlus | Töötlemata |
| Laiendamine on võimalik | No |
| Läbipaistva kattega | No |
| Koos kattega | Yes |
| Ühendusklambreid | 1 |
| Isolatsiooni nimipinge Ui | 690 V |
| Pikkus | 140 mm |
| Suletav | No |
| Sissendi tüüp | Kaabel |
| Ahela terviklikkus | Puudub |
| Talitlustemperatuur | -20-40 °C |
| Sisendite arv | 3 |
| Plahvatuskindel variant | Yes |
| Löögikindlus | > IK10 |
| Katte kinnitus | Kruvitud |
| Juhi maksimaalne ristlõige | 4 mm² |
| Plahvatusohtlikule gaasikeskkonnale | 1, 2 |
| Plahvatusohtlikule tolmukeskkonnale | 21, 22 |
| Kapi ümbrise paksus | 4 mm |
| Kaitseaste (NEMA) | Muul viisil |