| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Ex-e Drainage plug, Size: M25, Material: Steel |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC000032 |
| Keerme liik | Meetersüsteemis |
| Keermesamm | 1.5 mm |
| Nimikeere: meeterkeere/PG | 25 |
| Pakkimistase 1 | 4250217401084 |
| Värvus | Roostevaba teras |
| Halogeenivaba | Yes |
| Löögikindel | Yes |
| RAL-number | 9.005 |
| Pinnatöötlus | Töötlemata |
| Tugevdatud klaaskiud | No |
| Materjal | Roostevaba teras 316 (V4A) |
| Talitlustemperatuur | -50-85 °C |
| Materjal | Metall |
| Plahvatuskindel variant | Yes |
| Plahvatusohtlikule gaasikeskkonnale | 1, 2 |
| Nominaalne tollkeere/gaasitorukeere | Muul viisil |
| Plahvatusohtlikule tolmukeskkonnale | 21, 22 |