| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | EX-D RCD/MCB FRBMM C 6/1/N 0,03A+SC+AS |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC000003 |
| Pinge liik | AC |
| Tunnusvool | 6 A |
| Tunnuspinge | 240 V |
| Isolatsiooni nimipinge Ui | 500 V |
| Pooluste arv | 2 |
| Tunnus-rikkevool | 0.03 A |
| Rikkevoolu liik | A |
| Selektiivne kaitse | No |
| Lühisvoolu lahutusvõime (Icw) | 10 kA |
| Löökvoolutaluvus | 0 kA |
| Lühiajalise viibega rakendumine | No |
| Sagedus | 50 Hz |
| Tunnus-impulsstaluvuspinge Uimp | 4 kV |
| Pakkimistase 1 | 4251510742140 |
| Paigaldusviis | DIN liist |
| Sisseehitussügavus | 132 mm |
| Saasteaste | 2 |
| Laius mooduli arvudes | 4 |
| Plahvatuskindel | No |
| Kaitseaste (IP) | IP2X |
| Ühendatava juhi ristlõige, massiivsoonega | 16 mm² |
| Ühendatava juhi ristlõige, mitmekiuline | 16 mm² |
| Blokeerimisseadmega | Yes |
| Talitlusaegne ümbrustemperatuur | -25-40 °C |
| Lisaseadmed on võimalikud | No |