| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | EX-D MCCB/3P NEC 150A 25KA W/O ACC. |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC001545 |
| Pinge liik | AC |
| Lülitusfunktsioon | Muul viisil |
| Tunnusvool | 150 A |
| Tunnuspinge | 480 V |
| Pooluste arv | 3 |
| Kaitseaste (IP) | IP2X |
| Pakkimistase 1 | 4251510741921 |
| Signaallambiga | No |
| Sisseehitussügavus | 206 mm |
| Lambi maksimaalne võimsus | 0 W |
| Lamp | Muul viisil |
| Lühisvoolu lahutusvõime (Icw) | 25 kA |
| Jälg/tähistus | Muul viisil |
| Kupli värvus | Muul viisil |
| Lambipesa | Muul viisil |
| Vähim tunnuspinge | 240 V |
| Normaalselt suletud kontaktide arv | 0 |
| Normaalselt avatud kontaktide arv | 3 |
| Ümberlülituskontaktide arv | 0 |
| Forced segregation (according to DIN VDE 0113) | Yes |