| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | EX-D MCB QCGFEP1040 1P 40A 120/240V |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC000003 |
| Pinge liik | AC |
| Tunnusvool | 40 A |
| Tunnuspinge | 120 V |
| Isolatsiooni nimipinge Ui | 500 V |
| Pooluste arv | 2 |
| Tunnus-rikkevool | 0.03 A |
| Rikkevoolu liik | AC |
| Selektiivne kaitse | No |
| Lühisvoolu lahutusvõime (Icw) | 10 kA |
| Löökvoolutaluvus | 0 kA |
| Lühiajalise viibega rakendumine | No |
| Sagedus | 60 Hz |
| Tunnus-impulsstaluvuspinge Uimp | 4 kV |
| Pakkimistase 1 | 4251510742188 |
| Paigaldusviis | DIN liist |
| Sisseehitussügavus | 132 mm |
| Saasteaste | 2 |
| Laius mooduli arvudes | 3 |
| Plahvatuskindel | No |
| Kaitseaste (IP) | IP2X |
| Ühendatava juhi ristlõige, massiivsoonega | 16 mm² |
| Ühendatava juhi ristlõige, mitmekiuline | 16 mm² |
| Blokeerimisseadmega | Yes |
| Talitlusaegne ümbrustemperatuur | 0-40 °C |
| Lisaseadmed on võimalikud | No |