| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | EX-D CONTACTOR ESB40-40 230V |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC001653 |
| Tunnus-talitluspinge | 400 V |
| Juhtimispinge liik | AC/DC |
| Talitluspinge liik | AC/DC |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Tunnus-talitlusvool | 32 A |
| Tunnusjuhtpinge | 230 V |
| Pakkimistase 1 | 4250959973221 |
| Sisseehitussügavus | 114 mm |
| Suurim hõõglampide koormus | 13.8 W |
| Suurim luminofoorlampide koormus | 24.84 VA |
| Suurim luminofoorlampide koormus (kaks ahelat) | 24.84 VA |
| Suurim luminofoorlampide koormus (rööpkompensatsiooniga) | 6.9 VA |
| Käsilüliti liugur | No |
| Lisaseadmed on võimalikud | No |
| Normaalselt suletud kontaktide arv | 0 |
| Normaalselt avatud kontaktide arv | 4 |
| Hum-free | Yes |
| Päeva-/ööfonktsiooniga | No |