| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | EX-D CONTACTOR 30KW 100-250V AC/DC |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC001653 |
| Tunnus-talitluspinge | 690 V |
| Juhtimispinge liik | AC/DC |
| Talitluspinge liik | AC/DC |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Tunnus-talitlusvool | 63 A |
| Tunnusjuhtpinge | 250 V |
| Pakkimistase 1 | 4251510742041 |
| Sisseehitussügavus | 153 mm |
| Suurim hõõglampide koormus | 0 W |
| Suurim luminofoorlampide koormus | 0 VA |
| Suurim luminofoorlampide koormus (kaks ahelat) | 0 VA |
| Suurim luminofoorlampide koormus (rööpkompensatsiooniga) | 0 VA |
| Käsilüliti liugur | No |
| Lisaseadmed on võimalikud | No |
| Normaalselt suletud kontaktide arv | 0 |
| Normaalselt avatud kontaktide arv | 3 |
| Hum-free | Yes |
| Päeva-/ööfonktsiooniga | No |