| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Busbar EVGK 3-Phase 10mm² 4+8 Modules EP-501070 |
| Bränd | EATON |
| Kategooriad |
Latid-süsteemid ja tarvikud
|
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8544 4290 00 |
| ETIM | EC000215 |
| Isoleeritud | Yes |
| Nominaalne püsivool Iu | 63 A |
| Pooluste arv | 4 |
| Pakkimistase 1 | 9010653035145 |
| Pakkimistase 2 | 9010238228689 |
| Pakkimistase 3 | 9010238228740 |
| Värvus | Hall |
| Faaside arv | 3 |
| Ristlõige | 10 mm² |
| Pikkus | 213 mm |
| Arvutuslik tunnus-lühisvool Iq | 25 kA |
| Laius mooduli arvudes | 12 |
| Tunnus-impulsspinge | 4 kV |
| Elektriühenduse liik | Kahvel |
| Nominaalne lühiajaline lühisvool LCW | 0 kA |
| Sobib abilülitiga seadmetele | No |
| Sobib N-lati seadmetele | No |
| Sobib seadmete arvule | 4 |
| Maksimaalne nimitööpinge Ue | 415 V |
| Sammu mõõt | 17.8 mm |
| Saab mõõtu lõigata | No |
Busbar for miniature circuit-breaker, residual-current circuit-breakers, combined residual-current/power circuit-breaker, preinstalled end caps (can also be ordered separately), can be cut to length, RAL 7035 color, halogen free (DIN EN 60754-1), fire class according to V2, testing by VDE (DIN EN 61439-1:2021-10, DIN EN 61439-6:2013-06), PC-ABS isolation material and PP touch protection material, disruptive strength of 36 kV/mm and overvoltage category III