EV-T2M3SO12-4P-B - Infrastructure charging socket image 1
Infrastructure charging socket without cable
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 4063151177829
MPN: 1164300
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi EV-T2M3SO12-4P-B - Infrastructure charging socket
Bränd Phoenix Contact
Kategooriad E-mobiilsuse laadimiskaabel
Päritoluriik* DE
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 6990 00
ETIM EC002898
Nimipinge 480 V
Kaitseaste (IP) IP44
Standard Tüüp 2
Suurim nimivool 32 A
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4063151177829, 4063151177829
Muud tehnilised andmed
Koos aadressi blokeeringuga No
Andmeside kontaktide arv 5
Sisseehitatud leed (LED) No
Jõukontaktide ristlõikepind 6 mm²
Kirjeldus
CHARX connect, Infrastructure charging socket without cable, for charging electric vehicles (EV) with alternating current (AC), can be reconnected, Type 2, IEC 62196-2, 32 A / 480 V (AC), locking actuator: 12 V, 4-pos., Rear panel mounting, M5 thread, B-Line, housing: black, PHOENIX CONTACT logo