| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ETITEC C-PV 550/20 |
| Bränd | ETI |
| ETIM | EC000941 |
| Pingekaitsetase | 2.1 kV |
| Nimilahendusvool (8/20) | 15 kA |
| Nimipinge DC | 550 V |
| Kaitseaste (IP) | Muul viisil |
| Maksimaalne PV-pinge | 550 V |
| Juhistikusüsteem DC | No |
| Juhistikusüsteem IT | No |
| Juhistikusüsteem TN | No |
| Juhistikusüsteem TN-C-S | No |
| Pakkimistase 1 | 3838895487937 |
| Paigaldusviis | DIN-latt (paigaldusliist) 35 mm |
| Suurusaste | 2 mooduli sammu |
| Kategooria tüüp 2 | Yes |
| Signaal seadme juures | Optiline |
| Suurim kestevpinge DC | 550 V |
| Maksimaalne juhi ristlõige, jäik (jäik, kiuline) | 35 mm² |
| Maksimaalne juhi ristlõige, painduv (peene kiuga) | 25 mm² |
| Juhistikusüsteem TN-C | No |
| Juhistikusüsteem TN-S | No |
| Juhistikusüsteem TT | No |
| Juhistikusüsteem Muu | Yes |