| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ETITEC C 440/20 1+0 |
| Bränd | ETI |
| ETIM | EC000941 |
| Pingekaitsetase | 2.2 kV |
| Nimilahendusvool (8/20) | 20 kA |
| Nimipinge AC | 400 V |
| Kaitseaste (IP) | Muul viisil |
| Juhistikusüsteem DC | No |
| Juhistikusüsteem IT | No |
| Juhistikusüsteem TN | No |
| Juhistikusüsteem TN-C-S | No |
| Pakkimistase 1 | 3838757000908 |
| Paigaldusviis | DIN-latt (paigaldusliist) 35 mm |
| Suurusaste | 1 mooduli samm |
| Suurim kestevpinge AC | 440 V |
| Kategooria tüüp 2 | Yes |
| Signaal seadme juures | Optiline |
| Sisseehitatud varusulavkaitse | Yes |
| Maksimaalne juhi ristlõige, jäik (jäik, kiuline) | 25 mm² |
| Maksimaalne juhi ristlõige, painduv (peene kiuga) | 25 mm² |
| Juhistikusüsteem TN-C | No |
| Juhistikusüsteem TN-S | No |
| Juhistikusüsteem TT | No |
| Juhistikusüsteem Muu | Yes |