| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ETITEC B 275/25 (10/350) |
| Bränd | ETI |
| ETIM | EC001457 |
| Pingekaitsetase | 1.9 kV |
| Suurim kestevpinge AC | 440 V |
| Nimipinge AC | 400 V |
| Kategooria | Tüüp 1 + 2 |
| Kaitseaste (IP) | Muul viisil |
| Pakkimistase 1 | 3838757005613 |
| Pakkimistase 2 | 3838757005613, 3838895723707 |
| Pakkimistase 3 | 3838757005613 |
| Paigaldusviis | DIN-latt (paigaldusliist) 35 mm |
| Pooluste arv | 1 |
| Suurusaste | 1 mooduli samm |
| Signaal seadme juures | Optiline |
| Maksimaalne juhi ristlõige, jäik (jäik, kiuline) | 35 mm² |
| Maksimaalne juhi ristlõige, painduv (peene kiuga) | 25 mm² |