| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ETIMAT RC 3p+N C63 |
| Bränd | ETI |
| ETIM | EC002694 |
| Tunnusvool | 63 A |
| Vabasti tunnusjoon | C |
| Pooluste arv | 4 |
| Tunnus-lahutusvõime lühisel IEC 60947-2 | 10 kA |
| Pakkimistase 1 | 3838895750796 |
| Pinge liik | AC |
| Voolupiirangu klass | 3 |
| Laius mooduli arvudes | 5 |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Samaaegselt lülitatakse N-neutraaljuhti | Yes |
| Abiseadme lülitusvool | 230 A |
| Nimipinge, abiseade | 230 V |
| Juhtpinge tüüp, abiseadmed | AC |
| Lisavarustuse paigaldamine tarnimisel | Kaugvabastus |