| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ETIMAT RC 3p+N C32 |
| Bränd | ETI |
| ETIM | EC000042 |
| Tunnusvool | 32 A |
| Tunnuspinge | 400 V |
| Vabasti tunnusjoon | C |
| Laius mooduli arvudes | 5 |
| Pooluste arv (kokku) | 4 |
| Pakkimistase 1 | 3838895750734 |
| Pinge liik | AC |
| Sisseehitussügavus | 70 mm |
| Sagedus | 50-60 Hz |
| Voolupiirangu klass | 3 |
| Liigpinge kategooria | 3 |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Kaitstud pooluste arv | 3 |
| Samaaegselt lülitatakse N-neutraaljuhti | Yes |
| Lisaseadmed on võimalikud | Yes |
| Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 400 V | 10 kA |
| Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icu standardi EN 60947-2 järgi pingel 400 V | 10 kA |