| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ETIMAT P10-DC 2p Z25 |
| Bränd | ETI |
| ETIM | EC000042 |
| Tunnusvool | 25 A |
| Vabasti tunnusjoon | Z |
| Laius mooduli arvudes | 2 |
| Pooluste arv (kokku) | 2 |
| Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 230 V | 10 kA |
| Pakkimistase 1 | 3838895798781 |
| Pinge liik | DC |
| Sagedus | 50-60 Hz |
| Voolupiirangu klass | 3 |
| Liigpinge kategooria | 3 |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Kaitstud pooluste arv | 2 |
| Ühendatava juhi ristlõige, massiivsoonega | 1-25 mm² |
| Ühendatava juhi ristlõige, mitmekiuline | 1-25 mm² |
| Talitlusaegne ümbrustemperatuur | -25-55 °C |
| Lisaseadmed on võimalikud | Yes |
| Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 400 V | 10 kA |