| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ETIMAT P10-DC 1p Z32 |
| Bränd | ETI |
| ETIM | EC000042 |
| Tunnusvool | 32 A |
| Tunnuspinge | 220 V |
| Vabasti tunnusjoon | Z |
| Laius mooduli arvudes | 1 |
| Pooluste arv (kokku) | 1 |
| Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 230 V | 10 kA |
| Pakkimistase 1 | 3838895798453 |
| Pinge liik | DC |
| Voolupiirangu klass | 3 |
| Liigpinge kategooria | 3 |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Kaitstud pooluste arv | 1 |
| Ühendatava juhi ristlõige, massiivsoonega | 1-25 mm² |
| Ühendatava juhi ristlõige, mitmekiuline | 1-25 mm² |
| Talitlusaegne ümbrustemperatuur | -25-55 °C |
| Lisaseadmed on võimalikud | Yes |
| Lühisvoolu tunnuslahutusvõime Icn standardi EN 60898 järgi pingel 400 V | 10 kA |