| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Ethan 4-Spot | Surface downlight | Matt black |
| Bränd | NORDLUX |
| Kategooriad |
Valgustid
|
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 1190 00 |
| Laius | 216 mm |
| Pikkus | 216 mm |
| Kõrgus/sügavus | 119.9 mm |
| Nimipinge | 230 V |
| Kaitseaste (IP) | IP23 |
| Süsteemi võimsus | 50 W |
| Pakkimistase 1 | 5704924007088 |
| Pakkimistase 2 | 5708839007089 |
| Lambipesa | GU10 |
| Kere värvus | Muul viisil |
| Kere materjal | Alumiinium |