| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ES114 WALL CONSOLE LIGHT 120 AISI304 |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC000022 |
| Laius | 147 mm |
| Mudel | Seinakonsoolile |
| Kõrgus | 80 mm |
| Pikkus | 147 mm |
| Nurk | 90 ° |
| Sobib tervikahelale | No |
| Sobib kaablikandesüsteemi laiusele | 120 mm |
| Pakkimistase 1 | 8712186091162 |
| RAL-number | 0 |
| Pinnatöötlus | Muul viisil |
| Materjal | Teras |
| Koormatavus | 0 kN |