| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ES114 REPLACEMENT/ RISE H=60 AISI304 |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC002413 |
| Mudel | Piki- ja nurgaliide |
| Ühenduse liik | Kruviliitmik |
| Pinnatöötlus | Muul viisil |
| Materjal | Teras |
| Sobib juhtmete korvrennile | No |
| Sobib kaabliredelile | No |
| Sobib kaablikanalile | Yes |
| Pakkimistase 1 | 8712186092282 |
| RAL-number | 0 |
| Materjal | Muul viisil |
| Pikkus | 250 mm |
| Sobib korvrenni liiniga | 60 mm |
| Roostevaba teras, dekapeeritud | No |
| Sobib kaablisüsteemile kõrgusega | 60 mm |
| Hingedel, horisontaalne | Yes |
| Hingedel, vertikaalne | Yes |
| Sobib tervikahelale | No |
| Sobib kaablikandesüsteemi laiusele | 70-200 mm |