| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ES114 PARTITION BULK H=60 L=3m AISI304 |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC001000 |
| Mudel | L-profiil |
| Pikkus | 3000 mm |
| Kinnitusviis | Kruvideta |
| Sobib juhtmete korvrennile | No |
| Sobib kaabliredelile | No |
| Sobib kaablikanalile | Yes |
| Lahtri kõrgus | 55 mm |
| Sobib tervikahelale | No |
| Paigaldusperforatsioon | Yes |
| Pakkimistase 1 | 8712186092268 |
| RAL-number | 0 |
| Materjal | Roostevaba ja happekindel teras |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Roostevaba teras, dekapeeritud | Yes |