| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ES111 LED LENS WHITE 4000K |
| Bränd | Nowodvorski |
| Kategooriad |
GU10 LED-pirnid (spot), 1 W
GU10 LED-pirnid (spot), 4000K GU10 pirnid |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | GU10 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 9 W |
| Pakkimistase 1 | 5903139921497 |