| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ENTRY SOCKET_BEGEI |
| Bränd | ABB |
| Päritoluriik* | BE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC002713 |
| Laius | 350 mm |
| Sügavus | 530 mm |
| Pinnatöötlus | Töötlemata |
| Pikkus | 530 mm |
| Ahela terviklikkus | Puudub |
| Plahvatusohtlikule gaasikeskkonnale | Puudub |
| Plahvatusohtlikule tolmukeskkonnale | Puudub |
| Pakkimistase 1 | 5411815235672 |