| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | MKS 1845 rws Cable routing trunking MKS 18, trunking width 45 |
| Bränd | OBO Bettermann |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 3925 9020 00 |
| ETIM | EC000059 |
| Laius | 45 mm |
| Kõrgus | 18 mm |
| Pinnatöötlus | Töötlemata |
| Materjal | PVC |
| Pikkus | 2500 mm |
| Materjal | Plast |
| Antibakteriaalne töötlemine | No |
| Värvus | Valge |
| RAL-number | 9010 |
| Kinnitusviis | Muul viisil |