| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | MKS 1625 KB rws Cable routing trunking MKS 16, trunking width 25, with adhesive tape |
| Bränd | OBO Bettermann |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 3925 9020 00 |
| ETIM | EC000059 |
| Laius | 25 mm |
| Halogeenivaba | No |
| Kõrgus | 16 mm |
| Pinnatöötlus | Töötlemata |
| Materjal | PVC |
| Pikkus | 2000 mm |
| Materjal | Plast |
| Kasulik ristlõige | 250 mm² |
| Sobib tervikahelale | No |
| Antibakteriaalne töötlemine | No |
| Värvus | Valge |
| RAL-number | 9010 |
| Kinnitusviis | Isekinnituv ja põranda perforatsioon |
| Kaablikinnitusklambriga | No |
| Koos kanali ühendusega | No |
| Kaitsekile | No |
| Tranitakse rullina | No |
| Läbipaistev | No |
| Katte kuju | Lahtine |