| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | UTC4 FI G OR2 UTC4 FI with 2 protective contact sockets and FI/LS |
| Bränd | OBO Bettermann |
| Päritoluriik* | HU |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8544 4290 00 |
| ETIM | EC000119 |
| Materjal | polüamiid |
| Laius | 76 mm |
| Sügavus | 85 mm |
| Pikkus | 218 mm |