| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | 107 E PG11 PA Pressure screw, PG thread, fibre-glass reinforced |
| Bränd | OBO Bettermann |
| Kategooriad |
Kaablitihendite tarvikud
Keermepuks |
| Päritoluriik* | HU |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC000814 |
| Keerme pikkus | 0 mm |
| Keerme liik | PG |
| Keermesamm | 1.41 mm |
| Nimikeere: meeterkeere/PG | 11 |
| Värvus | Hall |
| Halogeenivaba | Yes |
| Siseläbimõõt | 11.3 mm |
| Löögikindel | No |
| Pinnatöötlus | Muul viisil |
| Tõmbetõkisega | No |
| Tugevdatud klaaskiud | Yes |
| Materjal | polüamiid |
| Materjal | Plast |