| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Lid blind plate for rectangular mounting opening |
| Bränd | OBO Bettermann |
| Kategooriad |
Floor Boxes
|
| Päritoluriik* | HU |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7308 9059 00 |
| Laius | 0 mm |
| Nimimõõde | 0 mm |
| Pikkus | 0 mm |
| Materjal | Teras |
| Paigaldusava | Nelinurkne |
| Materjali paksus | 0 mm |
| Katte paigaldusava | Yes |