| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | GESR9 U 1019 GESR9 service outlet with handle clamp |
| Bränd | OBO Bettermann |
| Kategooriad |
Paigaldusseadme hoidikud
|
| Päritoluriik* | HU |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC000024 |
| Seadmete arv | 3 |
| Kere materjal | Plast |
| Katte materjal | Plast |
| Sobib põrandaalusele kanalile | Yes |
| Sobib õõnsale põrandale | Yes |
| Sobib sisseehitamiseks kahekordsesse põrandasse | Yes |
| Katte kuju | Ümmargune |
| With cable outlet in cover | Yes |
| Värvus | Hall |
| Välisläbimõõt | 324 mm |
| RAL-number | 1019 |
| Siseläbimõõt | 305 mm |
| Koos avaga vaibas | Yes |
| Kaitseraami vaipkate | Yes |
| Laiuse välismõõde | 324 mm |
| Laius, sisemõõde | 304 mm |
| Pikkus, välismõõde | 324 mm |
| Pikkus | 304 mm |
| Vähim sisseehitamise sügavus | 73 mm |
| Sobib märgpuhastuseks | No |
| Põrandasüvendi sügavus | 5 mm |