| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SES 25037 Duct end closure piece, height 38 mm |
| Bränd | OBO Bettermann |
| Päritoluriik* | HU |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7308 9059 00 |
| ETIM | EC001014 |
| Sobib süvistatud põrandakanalile (suletud) | Yes |
| Sobib põrandaalusele pealt avatavale kanalile | No |
| Sobib põrandaalusele pealt avatavale kanalile | Yes |
| Laius | 250 mm |
| Kõrgus | 38 mm |