| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Energy pillar aluminium MSR20-1400S4-FP IP44 |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Käsitsemine | Elektripollar |
| Pakkimistase 1 | 9003399346583 |
| Värvus | Alumiinium |
| Laius | 200 mm |
| Kõrgus | 1400 mm |
| Sügavus | 200 mm |
| Kere materjal | Alumiinium |