| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Energy pillar aluminium AS MS18-1000S4 63/110-0-2/V1/D-DE IP44 |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC000379 |
| Käsitsemine | Elektripollar |
| Pakkimistase 1 | 9003399439193 |
| Värvus | Alumiinium |
| Laius | 180 mm |
| Kõrgus | 1000 mm |
| Sügavus | 100 mm |
| Kere materjal | Alumiinium |