| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Energy meter (MID) for direct connection 65A |
| Bränd | WAGO |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9028 3019 00 |
| ETIM | EC002048 |
| Mudel | Muul viisil |
| Esmane nimivool | 0 A |
| Teisene niminäivvõimsus | 0 VA |
| Sekundaarahela tunnusvool In | 0 A |
| Pakkimistase 1 | 4055144071290 |
| Ava läbimõõt | 0 mm |
| Esmaseid sisendeid | 0 |
| Vaskrööpaga | No |