| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ENERGY METER LCD FOR CT |
| Bränd | FINDER |
| Kategooriad |
Elektrimõõdikud
|
| Sagedus | 50-60 Hz |
| Suurim vool (Imax) | 6 A |
| Laius mooduli arvudes | 4 |
| Kaitseaste (IP) | IP51 |
| Impulsside sagedus | 3200 Imp/kWh (kvarh) |
| Poolused | Kolm juhti / neli juhti |
| Tunnuspinge (Un) N-L | 100-277 V |
| Tunnusvool (In) | 1 A |
| Pakkimistase 1 | 8012823461397 |
| Pakkimistase 2 | 8012823461380 |
| Mudel | Mõõtetrafo |
| Sobib .. | Ost/tarne |
| Näidiku liik | Digitaalne |
| Arvesti (loenduri) kohtade arv | 8 |
| Arvesti liik | Elektrooniline |
| Liidese tüüp | M-bus |
| Energia liik | Aktiiv- ja reaktiivvõimsus |
| Tariifi liik | Ühetariifne |
| Tariifi juhtimine | Väline |
| Escapement mehhanism | Yes |
| Kalibreeritud | Yes |
| Heakskiit | Mõõtevahendite direktiiv |
| Impulssväljund | Elektriline |
| Impulsi liik | S0 |
| Täpsusklass | C |
| Koormusdiagrammi mõõtmine | No |
| EEC40 signature | No |
| Blokeeringukoodiga | No |
| Tunnuspinge (Un) L-L | 100-480 V |