| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Endura Style Rondo Wall Sensor Dark Gray |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Seina- ja laevalgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 1190 00 |
| Laius | 150 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 110 mm |
| Kõrgus/sügavus | 205 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Valgusvoo nurk | Eriti lai valgusvoo nurk >80° |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 9.5 W |
| Efektiivne valgusvoog | 700 lm |
| Valgusti tõhusus | 73 lm/W |
| Pakkimistase 1 | 4058075835160 |
| Pakkimistase 2 | 4058075835177 |