| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ENDURA STY SOL UPDOWN W DS IP44 DG OSRAM |
| Bränd | OSRAM |
| Kategooriad |
Seina- ja laevalgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 4131 00 |
| Nimipinge | 4.2 V |
| Kaitseaste (IP) | IP44 |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 7.1 W |
| Valgusti tõhusus | 58 lm/W |
| Pakkimistase 1 | 4099854415210 |