| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ENDING CAP FOR POLES CLOSED SEG 48-K |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 48 mm |
| Kõrgus | 36 mm |
| Lisatarviku liik | Otsakate |
| Pikkus | 48 mm |
| Pakkimistase 1 | 4250217412004 |
| Värvus | Hall |
| Läbimõõt | 48 mm |
| Materjal | Plast |
| Läbipaistev | No |
| Accessory | Yes |
| Spare part | Yes |