| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | endcap f BKFDE250145 w foil f sealing |
| Bränd | Hager |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7610 9090 00 |
| ETIM | EC001014 |
| Sobib süvistatud põrandakanalile (suletud) | No |
| Sobib põrandaalusele pealt avatavale kanalile | Yes |
| Sobib põrandaalusele pealt avatavale kanalile | Yes |
| Pakkimistase 1 | 4012002240458, 4012002240458 |
| Laius | 250 mm |
| Kõrgus | 145 mm |
| Pindade vahekaugus | 145-190 mm |