| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | End piece L 36 B 10 H 33 colour: silver 7659-00-W20 |
| Bränd | RZB |
| Kategooriad |
Valgusti tarvikud
Valgustid |
| Päritoluriik* | IT |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8547 2000 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 10 mm |
| Kõrgus | 33 mm |
| Lisatarviku liik | Otsakate |
| Pikkus | 36 mm |
| Pakkimistase 1 | 4010319962636, 4010319962636 |
| Värvus | Hõbedane |
| Materjal | Plast |
| Läbipaistev | No |
| Accessory | Yes |