| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ME PLC EBT GY7035 - End bracket |
| Bränd | Phoenix Contact |
| Kategooriad |
Terminal Block Accessories
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 3926 9097 00 |
| Laius | 0 mm |
| Kõrgus | 0 mm |
| Sügavus | 0 mm |
| Pakkimistase 1 | 4046356838665, 4046356838665 |