| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | End caps for LED wall profile, up/down, silvergrey, 2 pieces |
| Bränd | SLV |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 23 mm |
| Kõrgus | 46 mm |
| Lisatarviku liik | Otsakate |
| Pikkus | 2 mm |
| Pakkimistase 1 | 4024163130073 |
| Värvus | Hall |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Materjal | Plast |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |