| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | end cap strain relief Profile 55 grey |
| Bränd | Gira |
| Kategooriad |
Raamid (siwtches & sockets)
Installation Boxes & Enclosures |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC000080 |
| Kooste ehitus | Muul viisil |
| Värvus | Hall |
| Halogeenivaba | No |
| Kuju | Nelinurkne |
| Ühikute arv | 0 |
| Löögikindel | No |
| Pinnatöötlus | Muul viisil |
| Koos kaabli sisendiga | No |
| Materjal | Muul viisil |
| Materjal | Muul viisil |
| Koos katte raamiga | No |
| Paigaldussuund | Vertikaalne |
| RAL-number (akin) | 0 |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Läbipaistev | No |
| Kruvitava läbiviiguga | No |
| Koos kanali sisendiga | No |
| Laius | 0 mm |
| Kõrgus | 0 mm |
| Seadme sügavus | 0 mm |
| Moodulite arv (moodulsüsteem) | 0 |
| Sobib kodumajapidamise moodul-lülitusseadmetele | No |
| Cross-trunking mounting | No |
| Pakkimistase 1 | 4010337358282 |