| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | End cap L 15 B 19 H 12 colour: white |
| Bränd | RZB |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 19 mm |
| Kõrgus | 12 mm |
| Lisatarviku liik | Otsakate |
| Pikkus | 15 mm |
| Pakkimistase 1 | 4051859344445, 4051859344445 |
| Värvus | Valge |
| Materjal | Muul viisil |
| Läbipaistev | No |