| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ENCLOSURE SIZE.3 COMPL. OPEN SPP=10 |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC002503 |
| Materjal | Plast |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |
| Plahvatusohtlikule gaasikeskkonnale | 1, 2 |
| Pinna liik | Töötlemata |
| Plahvatusohtlikule tolmukeskkonnale | 21, 22 |
| Pakkimistase 1 | 4251510743093 |
| Laius | 271 mm |
| Kõrgus | 271 mm |
| Sügavus | 137 mm |
| Kaabli keermemuhvi tihendite arv | 1 |